Hledáme zaměstnance/brigádníka na pracovní pozici SERVISNÍ MECHANIK ZAHRADNÍ TECHNIKY

Požadavky na zaměstnance:
– vyučení v oboru, oprava zemědělských strojů, příbuzném oboru nebo praxe v oboru
– znalost práce na PC
– řidičský průkaz sk. B
– vynikající přístup k zákazníkovi
– pracovitost, samostatnost
– komunikativnost
– trestní bezúhonnost
– manuální zručnost
– ochota učit se novým věcem a k týmové práci
– zkušenost ze zákaznického servisu – výhodou

Náplň práce:
– příjem servisních zakázek
– prodej a poradenství v oboru zahradní techniky
– zajišťování kvalitního záručního i pozáručního servisu zahradní techniky od renomovaných výrobců
– diagnostika závad
– provádění oprav a údržby spalovacích motorů
– spolupráce při objednávání náhradních dílů

Co Vám rádi nabídneme:
– HPP na dobu neurčitou
– motivující platové ohodnocení
– zaškolení v oboru
– pravidelná pracovní doba ( po-pá )
– občerstvení na pracovišti, příspěvek na obědy, zaměstnanecké slevy

Nástup možný ihned nebo dohodou, životopisy prosím zasílejte prostřednictvím emailové adresy:
zahradnitechnika-brandys@seznam.cz, tel: 731 594 594