"VYMĚNIT STARÝ MOTOR ZA NOVÝ TEĎ VYPLATÍ SE U VARI" je hlavní motto velké akce pro zákazníky, tzv. EKO-DOTACE na motory VARI.

 

  • Vlastníte starší TERRU nebo VARI-System?
  • Máte problémy se startováním letitého dvoutaktního motoru?
  • Zdědili jste kompletní vari, kde motor již dosloužil?
  • Nebaví vás neustále opravovat náladový dvoutaktní motor?
  • Chcete vyměnit starý neekologický smradlavý dvoutakt za moderní silný čtyřtaktní motor s nízkou spotřebou?

PRÁVĚ PRO VÁS JE URČENA AKCE EKO-DOTACE 6.000 KČ OD VARI

Vari - EKO DOTACE - PJCV224
Vari - EKO DOTACE - PJCV224
Vari - EKO DOTACE - PJCV224

Pokud k nám dopravíte svůj starý, třeba i nefunkční dvou či čtyřtaktní motor s řídítky a odstředivou spojkou 80mm (tzn. pohonné jednotky, používané na strojích TERRA nebo VARI-Systemu; akceptujeme i pohonné jednotky pro pohon TERRA nebo VARI-Systemu od jiných výrobců), získáte v rámci EKO-dotace slevu 6.000 Kč na nákup nové pohonné jednotky VARI PJXP200 nebo PJGCV160 včetně nových řídítek, příruby a spojky.

Získáte novou pohonnou jednotku s čtyřtaktním motorem VARI XP-200 nebo HONDA GCV 160 včetně plné záruky za skvělých 10 990 Kč nebo 13 590 Kč s DPH .

Vaše TERRA nebo VARI-System dostane nové srdce.

TECHNICKÉ INFORMACE

Čtyřtaktní motory lze bez zvláštních úprav provozovat na starších převodovkách T-20 a DSK-317 po jednoduché výměně upínacích nýtů (nejsou součástí dodávky), případně lze vyměnit na přání jedno ozubené soukolí pro přestavbu převodovky na čtyřtaktní provedení (není to však podmínkou). U převodových skříní T-19 a DSK-316 je nutné přestavět i převody pro provedení čtyřtakt především pro správné otáčky adaptérů a jejich funkci. (tato úprava není zahrnuta v ceně Eko-dotace). Pro přesnější technickou konzultaci kontaktujte svého nejbližšího prodejce či servis VARI.

Pozn.: upínací nýty, práce a díly pro přestavbu převodů u některých typů převodovek VARI nejsou součástí EKO-DOTACE.

Akce je omezena počtem motorů a může být po vyprodání kdykoliv ukončena. Pro velký zájem bereme na pohonné jednotky pořadníky a objednávky vykrýváme postupně.

Vyhrazujeme si právo odmítnout motor do EKO-dotace v případě, že se nejedná o motor kompletní či zásadně znehodnocený, stejně tak pokud je odůvodněné podezření, že motor pochází např. z trestné činnosti nebo pochází od majitele, který nesouhlasí s výměnou, a byl dopraven třetí osobou. Při případném odstoupení od kupní smlouvy v akci EKO-dotace se odevzdaný starý motor nevrací zpět.

Zobrazeno 2 produktů