Vari - Travní sekačka MP1 554 H

Jeden tým, jedna značka a společná odpovědnost k historii i budoucnosti – to je VARI.

Společnost VARI je středně velká společnost, která ve výrobním závodě v Libici nad Cidlinou zaměstnává 95 lidí. Společnost VARI byla založena v roce 1969. V porovnání s ostatními českými společnostmi, které podnikají v oboru malé zahradní techniky, se může pochlubit nejdelší historií výroby. Společnost je v 100% českém vlastnictví.

Pod značkou VARI  si dnes nepředstavujeme jen malotraktor či lištovou sekačku. Naopak -  tuto značku charakterizuje několik promyšlených výrobkových řad, které si úspěšně razí cestu k zákazníkům nejen v České republice, ale i v dalších zemích. Cílem je přinášet kvalitní a inovativní technická řešení, dobrou funkčnost a kompatibilitu výrobků a pokračovat tak v tradici a budování dobrého jména firmy VARI.

Vyrábí funkční a promyšlené stroje, které ve své cenové i výkonové třídě přinášejí vždy řadu výjimečných prvků oproti srovnatelným strojům ostatních výrobců.

Snaží se vytvářet hodnotné produkty, které dobře a dlouhé roky slouží a přitom si udržují stále zajímavou tržní cenu. Nevyrábí nekvalitní výrobky, které často nutí zákazníka měnit celý stroj. Vari nese odpovědnost za stroje vyrobené v minulosti, snaží se o maximální kompatibilitu a dlouhou dostupnost náhradních dílů. Značku VARI si oblíbily už předešlé generace a stále více jak 70 % strojů vyrobených v posledních 45 letech doposud slouží svým zákazníkům.