Honda - Elektrická sekačka HRE 370
Honda - Elektrická sekačka HRE 370

Některé trávníky se zdají být rozlohou malými, přesto si zasluhují tu nejlepší péči. Pokud jste majiteli takového trávníku, jehož údržbu potřebujete zvládnout rychle a tiše s pomocí co možná nejlehčí a obratné sekačky, nemáte jinou volbu, než zvolit elektrickou travní sekačku Honda. Dodatečné vzduchové deflektory usměrňující tok vzduchu a zajišťují sekačce vynikající schopnost sběru trávy (95%). Teplotní senzor hlídá teplotu motoru a chrání motor před přehřátím.

Lehké, výkonné a snadné pro použití. V porovnání s benzínovými modely, naše elegantní elektrické sekačky dosahují srovnatelných výsledků ve všech třech hlavních parametrech. Jsou nejtiššími modely v celé nabídce, nezaostávají ani v kvalitě sečení a spolehlivě seberou každý kousek travního stébla tak, aby trávník zůstal dokonale čistý.

  • Jsou ideálním řešením pro malé trávníky.
  • Lehké a tiché, se špičkovým sběrným výkonem.

Transportní madlo pro snadné přenášení

Tento, uživatelsky velmi příjemný prvek ulehčuje uživateli překonávat hrbolatý terén nebo manipulaci při uskladnění rychle, snadno a bezpečně.

Ochrana motoru proti přehřátí

Teplotní senzor hlídá teplotu motoru elektrické sekačky a chrání motor před přehřátím.

Centrální nastavení výšky sekání

Pohybem jediné páčky lze nastavit výšku sekání do 5 poloh.

Kabelový úchop

Chytrá konstrukce kabelového úchopu zamezuje nežádoucímu napínání napájecího kabelu a násilné vytržení kabelové zástrčky. Nedochází tak k případnému poškození kabele nebo zástrčky.

Speciální žací nůž

Nůž je vyroben tak, aby se díky své konstrukci a použitému materiálu při náhodném nárazu na pevnou překážku sám zdeformoval a do jisté míry absorboval energii nárazu, aniž by se zlomil. Je tak chráněn podvozek sekačky a případné poškození hřídele motoru. Stačí nůž vyměnit a pokračovat v sekání.

Podvozek z materiálu ABS

Odolný vůči nárazům, UV záření, abrazivnímu materiálu a palivu.

Optiflow

Základním důvodem vynikajícího sběru trávy elektrické sekačky Honda je správná optimalizace rychlosti, směru a množství proudícího vzduchu pod sekačkou. Systém Honda Optiflow kombinuje právě ohromnou ventilační schopnost rotujícího nože a proudění vzduchu bez ztrátové turbulence se sníženou hlučností a kumulace travní hmoty. Speciálně tvarovaný žací nůž společně s podpůrným ventilátorem zajišťuje během rotace nasávání velikého množství vzduchu kolem elektromotoru, který se tak dostatečně chladí, do žací komory. Tato vzdušná hmota se v prostoru pod sekačkou v žací komoře urychluje a díky důmyslnému tvarování žací komory je nasměrována společně s usečenou trávou komínkem výhozu do sběrného koše. Díky tomuto systému patří Honda k sekačkám s nejlepším sběrem trávy v kategorii elektrických sekaček.

Zobrazen jeden produkt